Ujędrniaj swoje ciało

Dobra dieta i odpowiednio prowadzony trening pomogą ci zrzucić kilka kilogramów i zdrowo schudnąć, jednak mimo to nie zawsze będziesz zadowolona z efektów. Dlaczego? Dlatego, że twoje ciało może stać się wiotkie i nieestetyczne, zwłaszcza, jeśli schudniesz o kilka rozmiarów. Ważne jest zatem, aby pamiętać o ujędrnianiu skóry, nie tylko za pomocą ćwiczeń fizycznych.

Na rynku dostępne są dziesiątki kremów i balsamów ujędrniających i wyszczuplających. Oczywiście nie spowodują one, że schudniesz po ich użyciu chociażby kilogram, ale kosmetyki te pomogą ci w dbaniu o skórę w trakcie odchudzania. Ważne są nie tylko same produkty, ale także sposób w jaki je aplikujesz: pamiętaj o dokładnym wcieraniu i masowaniu ciała, staraj się, by taki zabieg trwał co najmniej 2 minuty – wtedy pobudzi się krążenie, a skóra, wraz z regularnym stosowaniem, będzie się stawała coraz bardziej jędrna.

Możesz także masować ciało z wykorzystaniem olejków – to pomoże nie tylko twojej sylwetce, ale także zrelaksuje cię i odpręży.

http://szczepionki.net.pl For Meds