Makijaż permanentny oczu

Oczy są zwierciadłem duszy – tak głosi stare przysłowie. Tradycja nakazuje nam przynajmniej częściowo wierzyć w ludowe mądrości i porzekadła.

Nic więc dziwnego, że dbające o swój wygląd kobiety tak wiele uwagi przykładają do makijażu oczu. Często szukają też sposobów na to, by osiągnąć jak najlepszy efekt makijażowy, przy jednocześnie jak najmniejszym nakładzie czasu.

Makijaż permanentny oczu może zdziałać prawdziwe cuda. Wykonany przez profesjonalistę, pozwala osiągnąć niesamowity efekt – codziennie po wstaniu z łóżka możesz wyglądać tak, jakbyś właśnie wróciła z wizyty w salonie kosmetycznym! Duże znaczenie mają tutaj umiejętności linergistki.

Odpowiednio przygotowana, znająca się na rzeczy „tatuażystka” potrafi podczas zabiegu częściowo wymodelować kształt oka, unieść opadające kąciki czy wizualnie zagęścić rzęsy. Zdarza się, że dla osiągnięcia podobnego efektu we własnej łazience musimy poświęcić całkiem sporo czasu.

Dla wielu osób wykonanie makijażu permanentnego może wydawać się lekko przerażające, szczególnie, jeśli ma dotyczyć okolic oczu. Warto wiedzieć, że zabieg mikropigmentacji przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu, więc w czasie jego trwania nie trzeba zmagać się z bólem.

depilacja laserowa świdnica