Tapeta do pokoju dziecka

Pokój dla dziecka powinien być urządzony wraz z maluchem, który będzie w nim przebywał. Do pomieszczenia należy dobrać nie tylko meble, ale również zastanowić się nad kolorystyką, dodatkami oraz wyglądem ścian. Na ściany można położyć kolorową tapetę.

W sklepach znajdziemy tapety w różne wzory i o różnych fakturach, a na zakupy najlepiej zabrać ze sobą dziecko, które wybierze to, co chciałoby widzieć na ścianach w swoim pokoju. Jeżeli Twoje dziecko jest miłośnikiem zwerząt lub którejś z bajek, bez trudu znajdziecie tapetę z jego ulubionym motywem. Może być to tapeta ze wzorem superbohaterów, w koty, w słonie, samochody czy księżniczki.

Jeżeli dziecko wymierze bardzo kolorową lub pstrokatą tapetę nie musisz mu jej odmawić. Wystarczy, że dobierzesz do barwnych ścian stonowane, jasne meble. Wtedy pokój zachowa umiar.

Możesz także wytapetować jedynie jedną ścianę pokoju, a resztę pomalować farbą. Dobrym wyborem są tapety zmywalne. Nie musisz się martwić pomazaną lub oblaną ścianą, ponieważ zmywalne faktury pozwolą pozbyć się zabrudzeń.

http://kaflando.pl/ umywalki blatowe www.oce.info.pl