Kolacja w Paryżu

Istnieje przekonanie, że Francja to idealne miejsce wycieczki dla zakochanych. Jest w tym chyba dużo prawdy, zwłaszcza jeśli swoje wyobrażenia opieramy na francuskiej kinematografii, romantycznych zdjęciach czy relacjach znajomych. My jednak jesteśmy zdania, że Francja jest absolutnie dla wszystkich – i tych zakochanych, i tych szukających, i tych, którzy po prostu chcą poznać ten piękny rejon Europy. Najbardziej nęcącym miastem Francji jest oczywiście jej stolica.

Wycieczka do Paryża z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wspaniała francuska kuchnia, doskonałe wina, urokliwe uliczki, słynne muzea, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, Luwr, Katedra Notre-Dame – to tylko zarys wycieczkowego planu. Oczywiście nie sposób ominąć słynną wieżę Eiffela – pocztówkową wizytówkę miasta. Warto również wygospodarować trochę czasu na zakupy.

W końcu być w stolicy światowej mody i nie zajrzeć choćby do jednego butiku to naprawdę duża strata! Jeśli marzysz o spacerze po pięknym Paryżu nie zwlekaj.

zanieczyszczenie.recycling.edu.pl