Kiedy usunąć makijaż permanentny?

Jeśli zdecydowałaś się na makijaż permanentny, prawdopodobnie właśnie świadomie zdecydowałaś, że chcesz trwale upiększyć swoją twarz, a efekty zabiegu mają pozostawać widoczne przez długie lata. W niektórych sytuacjach jednak możesz modlić się, by pozostałości po mikropigmentacji przestały być zauważalne jak najszybciej.

Co najczęściej powoduje decyzję o usunięciu makijażu permanentnego? Łatwo się domyślić, że główną przesłanką dla zniwelowania widoczności wstrzykniętego pod skórę pigmentu jest nieprawidłowe wykonanie makijażu. Osoby usuwające skutki takiego zabiegu, najczęściej zmagają się ze zbyt grubymi kreskami lub nieprawidłowo dobranym barwnikiem.

Najwięcej problemów w tym zakresie wzbudzają zwykle usta – pigment przed wstrzyknięciem w wargę ma nieco inny kolor niż po wykonaniu zabiegu. Właśnie z tego powodu wiele kobiet bywa niezadowolonych z uzyskanego efektu.

Oczywiście, w takiej sytuacji można czekać na jego samoistne wyblaknięcie, jednak biorąc pod uwagę kilkuletnią trwałość makijażu permanentnego dla wielu osób może być to rozwiązanie niezbyt satysfakcjonujące. Jeśli makijaż, który linergistka wykonała na twojej twarzy, budzi wątpliwości co do swojej jakości, pamiętaj, że zabieg jego usunięcia jest niemal bezbolesny.

https://prestige-swidnica.pl/depilacja-laserowa/ lampy do paznokci www.cometohelp.pl