Alpy i Adriatyk – Słowenia

Jeżeli marzą Ci się wakacje we Włoszech, Austrii lub Chorwacji, gdzie będziesz mógł wypoczywać na plaży w otoczeniu górskich szczytów i skalistych klifów, ale domowy budżet nie pozwala Ci na taki wypoczynek, nie martw się. Tańszą alternatywą może być Słowenia, która również może Ci dużo zaoferować i sprawić, że przeżyjesz wakacje życia. Przede wszystkim w Słowenii każdy znajdzie coś dla siebie.

Można wypoczywać zarówno jeżdżąc na nartach i wędrując po górach, jak i wylegiwać się na plaży dzięki dogodnemu położeniu Słowenii. Kraj ma dostęp do wysokich szczytów Alp oraz Morza Adriatyckiego, co sprawia, że Słowenia gwarantuje różnorodność form wypoczynku. Ponadto miłośnicy sportów wodnych również nie będą mogli narzekać – popularne są tutaj spływy kajakowe.

Zatem wszystko zależy od tego, jak lubisz spędzać czas wolny na wakacjach. Dużą zaletą wakacji w Słowenii będą na pewno koszty. Ceny noclegów oraz posiłków w restauracjach nie są wygórowane, zatem wakacje mogą okazać się dosyć tanie w tym kraju.

taboret gazowy hefajstos